Informace rodičům k situaci kolem rekonstrukce ZS Šumperk

Milí rodiče šumperských Draků.
Několika slovy bychom se rádi vyjádřili k nastalé situaci.
Všichni si přejeme, aby zimní stadion v Šumperku byl co nejdříve zprovozněn, nicméně my, hokejový klub Mladých draků, to nemůžeme nijak uspíšit. Je to obtížné jak pro kluky, kteří teď musí někdy brzy vstávat nebo se naopak pozdě vrací z tréninku. Chápeme rodiče, kterým tato komplikace narušila týdenní program. Je nám jasné, že se Vám většině nelíbí dojíždění na ledy do jiných měst, ale nedá se teď bohužel nic dělat, musíme pouze vydržet a kluky motivačně podpořit. Odměnou nám bude zase přívětivější hokejové prostředí.
Co se týče tréninků na ledě, vždy byste měli být informováni trenéry nebo vedoucími družstev patřičných tříd, kdy, v kolik a kam se jede. Pokud nebude probíhat trénink na ledě, je zařazena suchá příprava, tudíž počet tréninků zůstává jako v minulých sezónách.
Budeme věřit, že rekonstrukce stadionu proběhne co nejrychleji a vrátíme se na led v Šumperku dle předpokladů.
Dračí síla Oléé.

Výbor HKMD