Týden hokeje v Šumperku

V úterý 19. 9. 2017 proběhla v areálu 1.Základní školy Dr.Edvarda Beneše v Šumperku náborová akce Týden hokeje.V době stále probíhající rekonstrukce zimního stadionu pořádající klub HK Mladí Draci Šumperk ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje zorganizoval akci v školní tělocvičně základní školy, se kterou klub dlouhodobě spolupracuje.
Do programu se aktivně zapojilo 16 dětí v doprovodu rodičů.
Po přivítání, registraci účastníků si děti mohly osahat a vyzkoušet hokejovou výstroj. V tělocvičně byla i pro rodiče připravena ke shlédnutí ukázka minihokeje. Na dalším stanovišti si rodič s dítětem mohli vyzkoušet střelbu míčkem na brankáře.
Dále proběhla před rodiči prezentace projektu, činností a náboru klubu, podpory ze strany ČSLH. Pro děti měli trenéři připraveno pásmo pohybových her v gymnastické tělocvičně.
V hlavní části akce byly děti rozděleny do skupin. Náplní činností na stanovištích byla hra a zábava. Následovalo společné foto účastníků. Až do ukončení akce si děti zahrály hokej s míčkem.
Dle názorů rodičů byla akce slušně zorganizována, děti se těšily dárky, které obdržely. Nejvíce byl ceněný národní dres. Rodiče také obdrželi informace o další možnosti přijít na trénink přípravky klubu. Při odchodu byly rodičům předány materiály ke klubovému náboru pro rok 2017.

Fotogalerii z Týdne hokeje v Šumperku naleznete >>> ZDE

Video z akce naleznete >>> ZDE