Extraliga 9. tříd – 1. kolo so 7.9.2024 11:40

Warriors Brno

HK MD Šumperk

5:2

(3:1, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 6. Kurečka (Pavelka, Tetůr), 11. Slívko (Horák, Horák), 17. Kubín (Svoboda, Hubáček), 39. Slívko (Suda), 59. Suda – 9. Unzeitig, 22. Kaláb (Šindler, Unzeitig)

HCM Warriors Brno: D. Urban (Z. Hradil Dzudza) — J. Vavrouch, J. Hladil, R. Svoboda, D. Suda, T. Horák, M. Čech — F. Tetůr, F. Kubín, M. Plšek, D. Esender, O. Horák, P. Hubáček, M. Pavelka, A. Slívko, A. Kurečka

HK Mladí Draci Šumperk: Š. Mach (D. Košta) — D. Šimon, J. Mouka, J. Kaláb, T. Mánek, S. Jelínek, A. Dvořák, L. Souček — J. Zecha, H. Kryvonozhkin, A. Dosoudil, D. Šindler, T. Nečas, P. Babiš, T. Mácha, P. Unzeitig, M. Moravec

Rozhodčí: Jakub Karpíšek — Ondřej Brýdl, Tomáš Viskot

Diváci: 45

Deváťáci podlehli v prvním kole Extraligy 9. tříd Warriors Brno 2:5. Domácí si vypracovali náskok zejména v první části duelu. Po první třetině vedli 3:1, kdy za Šumperk skóroval pouze Unzeitig. Ve druhé třetině snížili Mladí Draci na 2:4 díky Kalábovi, ale soupeř Šumperanům znovu odskočil. V poslední části duelu přidali Warriors pátý gól a potvrdili své vítězství.