Další těsná výhra našich deváťáků, družina trenéra Pešky dokázala porazit Frýdek-Místek

(1:1, 1:2, 2:3)

Branky a nahrávky: 1. Gola (Varadi), 38. Gola (Škola, Tichopád), 51. Jacak (Pavelka) – 4. Unzeitig, 21. Minář (Jelínek), 22. Zecha (Unzeitig), 60. Mácha (Unzeitig)

HC Frýdek-Místek: V. Dorotík (N. Šmíd) — W. Jacak, M. Anastazovský, M. Tichopád, Š. Špiřík, M. Motyčka, J. Starůstka, B. Volný — O. Cvek, M. Rychlík, L. Pavelka, Š. Škola, M. Grygar, O. Kowalczyk, A. Nevrkla, T. Gola, A. Varadi, M. Kandrák

HK Mladí Draci Šumperk: Š. Mach (D. Košta) — D. Šimon, P. Vařeka, J. Mouka, T. Mánek, M. Panáček, S. Jelínek, L. Souček, M. Minář — D. Březinová, A. Dosoudil, H. Kryvonozhkin, T. Nečas, P. Babiš, T. Mácha, P. Unzeitig, J. Zecha

Rozhodčí: Tomáš Piskoř — David Valášek, Martin Piskoř

Diváci: 69

V dramatickém utkání dalšího kola Extraligy 9. tříd zvítězili Mladí Draci na ledě Frýdku-Místku opět s hubeným skóre, tentokrát 4:3. Domácí otevřeli skóre už v 1. minutě, ale Šumperk rychle odpověděl gólem Unzeitiga. Ve druhé třetině Mladí Draci otočili vývoj duelu brankami Mináře a Zechy. Frýdek-Místek sice ve třetí třetině vyrovnal, čímž značně zdramatizoval vývoj utkání, ale v poslední minutě rozhodl o vítězství Šumperka Mácha. Mladí Draci si tak odvážejí do podhůří Jeseníků cenné tři body.