Čtyři a dost! Vítěznou šňůru našich deváťáků zastavili Oceláři

Extraliga 9. tříd –7. kolo ne 6.10.2024 12:30

HK MD Šumperk

HC Oceláři Třinec

1:18

(0:6, 1:6, 0:6)

Branky a nahrávky: 27. Unzeitig (Mácha, Dvořák) – 4. Stanieczek (Kytka, Cieslar), 10. Sedláček (Mojžíš), 13. Sedláček (Kosík, Mojžíš), 17. Kosík (Sedláček), 18. Lizák (Kytka), 20. Kytka (Cieslar, Počarovský), 26. Rodek (Stanieczek), 29. Mojžíš (Pavelka), 30. Cieslar (Sedláček), 31. Sedláček (Počarovský), 33. Drobisz (Počarovský), 37. Moric (Mojžíš), 44. Sedláček (Kosík), 49. Počarovský (Rodek), 49. Mojžíš (Sedláček, Kosík), 54. Drobisz (Pavelka, Počarovský), 54. Počarovský (Drobisz), 60. Počarovský (Kytka)

HK Mladí Draci Šumperk: D. Košta (Š. Mach) — D. Šimon, J. Mouka, T. Mánek, A. Dvořák, S. Jelínek, J. Kaláb, L. Souček — M. Moravec, H. Kryvonozhkin, A. Dosoudil, T. Nečas, P. Babiš, T. Mácha, P. Unzeitig, J. Zecha, D. Březinová

HC Oceláři Třinec: J. Barák (K. Januszewski) — A. Rodek, J. Lizák, K. Furman, T. Holák, D. Vyrodov, M. Moric, K. Adamský — M. Sedláček, K. Stanieczek, M. Počarovský, V. Cieslar, J. Drobisz, L. Kosík, M. Mojžíš, M. Kytka, M. Pavelka

Rozhodčí: Petr Lainka — Petr Bečák, Jan Hozman

Diváci: 69

V 7. kole Extraligy 9. tříd utrpěli Mladí Draci ze Šumperka drtivou porážku od Ocelářů z Třince 1:18. Hosté z Třince si již v první třetině vybudovali náskok šesti branek a pokračovali v dominantním výkonu i v dalších dvou třetinách. Jedinou branku Šumperka vstřelil ve 27. minutě Unzeitig. Třinec byl však po celý zápas nekompromisní, hostující Sedláček si připsal dokonce pět branek. Vítěznou šňůru šumperské devítky tak tvrdě zastavil Třinec.