Devítka na výhru čeká, tentokrát ale bodovala, s Warriors prohrála po prodloužení

(2:2, 1:1, 3:3 - 0:1)

Branky a nahrávky: 2. Mácha (Unzeitig, Zecha), 4. Unzeitig (Minář), 31. Kryvonozhkin (Unzeitig), 49. Moravec (Babiš, Kaláb), 53. Minář (Unzeitig, Zecha), 54. Moravec (Šindler) – 9. Kubín (Slívko), 14. Vavrouch (Svoboda, Kubín), 36. Vavříček (Tetůr), 48. Horák (Kurečka, Esender), 57. Kurečka (Kubín), 59. Čech (Tetůr), 61. Horák (Kubín)

HK Mladí Draci Šumperk: Š. Coufal (D. Košta) — J. Mouka, T. Mánek, A. Dvořák, S. Jelínek, M. Minář, J. Kaláb — J. Zecha, H. Kryvonozhkin, A. Dosoudil, D. Šindler, T. Nečas, P. Babiš, T. Mácha, P. Unzeitig, M. Moravec, D. Březinová

HCM Warriors Brno: D. Urban (Z. Hradil Dzudza) — J. Vavrouch, J. Hladil, R. Svoboda, T. Horák, M. Čech, O. Horák — F. Tetůr, F. Kubín, D. Esender, O. Macháček, P. Hubáček, A. Slívko, V. Zahradník, Š. Vavříček, A. Kurečka

Rozhodčí: Stanislav Cik — Petr Přecechtěl, Nikolas Pippal

Diváci: 52

HK Mladí Draci Šumperk podlehli HCM Warriors Brno 6:7 po prodloužení v napínavém utkání 10. kola Extraligy 9. tříd a na výhru tak po třech kolech stále čekají. Šumperk se ujal vedení už ve 2. minutě po brance Máchy. Domácí poté navýšili náskok ve 4. minutě, kdy skóroval Unzeitig.  Brno odpovědělo v 9. minutě gólem Kubína a ve 14. minutě srovnal Vavrouch. Ve druhé třetině poslal Šumperk znovu do vedení Kryvonozhkin. Brno však ve 36. minutě vyrovnalo díky trefě Vavříčka.

Třetí třetina přinesla přestřelku, kdy se nejprve dostalo Brno do vedení po brance Horáka. Šumperk ale odpověděl hned o minutu později, když Moravec srovnal na 4:4. Domácí poté rychle získali náskok díky gólům Mináře a Moravce, čímž vedli 6:4.

V závěru však Brno dokázalo neuvěřitelně otočit vývoj zápasu. Kurečka snížil v 57. minutě a  Čech srovnal na 6:6 v 59. minutě duelu. V prodloužení rozhodl o vítězství hostů Horák ve 61. minutě.