První duel CCM Ligy dorostu našim svěřencům body nepřinesl, na Technice padli 2:5

(1:1, 1:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 8. Smrčka (Unzeitig, Brychta), 35. Mrázek (Kolomazníček), 41. Volejník (Tkadlec, Balej), 46. Béreš (Brychta), 53. Tkadlec (Balej, Brychta) – 20. Karafiát, 42. Veselý (Fiala).

Technika Hockey Brno: D. Hůzl (T. Horáček) — D. Landa, A. Brychta, F. Kaňa, V. Keller, J. Cebák, O. Jurný, K. Klouda — D. Kolomazníček, L. Tkadlec, V. Smrčka, J. Pícha, M. Volejník, T. Béreš, M. Balej, R. Mrázek, M. Unzeitig, D. Rafaj

HK Mladí Draci Šumperk: A. Zavoral (Š. Dvorník) — T. Vašíček, T. Sirový, J. Veselý, D. Kakiš, V. Novák, L. Kupčík, M. Petržela — M. Matocha, O. Karafiát, J. Parolek, J. Parolek, M. Opat, J. Žerníček, V. Bezděk, J. Zahálka, Š. Žovinec, J. Fiala

Rozhodčí: Jan Pavel — Jan Vašíček, Alice Zábršová

Diváci: 32

Dorostenci Mladých Draků zahájili ročník CCM Ligy dorostu v Brně, kde je Technika vyzvala netradičně na menší NHL ploše.  Brňané se dostali v první třetině do vedení, ale Karafiát stihl ještě do přestávky vyrovnat. Ve druhé třetině domácí tým znovu skóroval, a i přes rychlou odpověď Veselého na začátku třetí části Brno přidalo další tři branky. Šumperk napříč snaze nedokázal prosadit a Technika si tak připsala vítězství zejména díky úspěšné závěrečné třetině.