CCM Liga dorostu – 4. kolo ne 29.9.2024 14:00

HC AZ Havířov 2010

HK MD Šumperk

3:4

(1:1, 2:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 1. Kajzar (Jarolím), 32. Kolebáč (Noworyta), 32. Kunčický (Czerný) – 10. Parolek (Zahálka, Parolek), 21. Vogl (Veselý, Zahálka), 32. Macháček (Faltýnek, Unzeitig), 42. Parolek (Parolek, Zahálka)

HC AZ Havířov 2010: Výtisk (Ftáček) – Tvrdý, Cymorek, Muczka, Holáň, Kopčaj, Bystroň (C), Przeczek – Bajnar, Bolek (A), Kajzar (A), Pečonka, Kolebáč, Noworyta, Jarolím, Czerný, Kunčický, Michalík
Trenér: Marek Haas

HK Mladí Draci Šumperk: Zavoral (Dvorník) – Faltýnek, Petržela (A), Veselý (C), Vašíček, Novák, Hovanec – Vogl, Macháček, Unzeitig, Bezděk, Zahálka (A), Opat, Fiala, Karafiát, Parolek Jaromír, Parolek Jiří, Matocha
Trenér: Jaroslav Beck

Rozhodčí: Michal Novák — Jaroslav Peluha, Vojtěch Tošenovjan

Diváci: 60

Dorostenci dokázali poprvé v sezóně zvítězit, a to na domácím ledě proti polskému výběru. Na svůj úspěch navázali těsnou výhrou na ledě havířovského AZetu. V napínavém utkání 4. kola CCM ligy dorostu porazili soupěře 4:3. Havířov se ujal vedení už v 1. minutě díky Kajzarovi, ale Šumperk v půlce periody vyrovnal, v 10. minutě skóroval Jiří Parolek – 1:1. Ve druhé třetině oba týmy přidaly po dvou brankách, za Šumperk skórovali Vogl a Macháček, za soupeře se trefili Kolebáč a Kunčický. Zápas rozhodl Jaromír Parolek ve 42. minutě. Tato branka v přesilové hře nakonec zajistila Šumperanům výhru. Mladí Draci odolali tlaku Havířova na sklonku třetí třetiny a odvezli si cenné tři body.