CCM Liga dorostu – 7. kolo ne 20.10.2024 12:00

Branky a nahrávky: 52. Šimek (Cekota, Provazník)

HK Mladí Draci Šumperk: A. Zavoral (Š. Dvorník) — T. Vašíček, T. Sirový, D. Kakiš, V. Novák, L. Kupčík, K. Faltýnek, M. Koutný — J. Žerníček, J. Fiala, J. Parolek, J. Parolek, S. Vogl, M. Opat, V. Macháček, P. Seidl, V. Bezděk, J. Zahálka

HC Olomouc: V. Jareš (D. Ovčaři) — P. Maček, J. Kolář, D. Bárta, V. Navrátil, M. Volf, K. Machač — T. Vymětal, A. Fizek, P. Strnádel, M. Dudek, K. Kalata, Š. Končický, Š. Giecek, L. Dokoupil, J. Bošek, J. Koryčanský, D. Gebauer

Rozhodčí: Libor Veinfurter — Jan Kopecký, Filip Šesták

Diváci: 31

Mladí Draci podlehli v 7. kole CCM Ligy dorostu v krajském derby HC Olomouc 2:3. Skóre napínavého duelu otevřel ve 24. minutě hostující Kalata. Ačkoliv domácí dokázali ve třetí třetině srovnat díky brance Jaromíra Parolka, Olomouc se opět dostala do vedení trefou Boška. Na 2:2 sice vyrovnal Seidl, ale další branky už domácí nepřidali. Naopak Olomouc v 58. minutě rozhodla zápas trefou Dokoupila a těsným výsledkem duel ovládla.