V duelu s Technikou padlo celkem deset branek, junioři na vítězství nedosáhli, tři body zůstaly v Brně

(2:1, 2:3, 0:2)

Branky a nahrávky: 16. Izák (Tomeš), 20. Najman (Janech), 27. Najman (Verner, Janech), 39. Janech (Verner, Plhal) – 16. Čermák (Frimel), 21. Nekrasov (Sladký), 25. Čermák (Straka), 38. Šulla (Mráz, Balog), 44. Pigl (Smrž), 53. Sladký (Urbánek, Nekrasov)

HK Mladí Draci Šumperk: O. Putin (P. Rygl) — M. Compel, L. Plhal, A. Burda, M. Souček, M. Jurka, D. Cekr — O. Verner, K. Březina, T. Lichner, O. Netolický, M. Izák, P. Janech, D. Burda, J. Haas, J. Pazourek, T. Tomeš, A. Szabó, V. Prokop, J. Najman

Technika Hockey Brno: R. Šejba (N. Vrťo) — J. Svoboda, A. Pohanka, D. Navrátil, M. Čaňo, I. Vasyliev, M. Hrabinec — J. Šulla, M. Balog, M. Smrž, P. Nekrasov, P. Čermák, Š. Urbánek, M. Pigl, F. Frimel, Z. Straka, T. Mráz, J. Sladký, D. Hamák

Rozhodčí: Lukáš Blaževič — Tomáš Vojtášek, Filip Kapitanov

Diváci: 93

V napínavém utkání 3. kola Ligy juniorů podlehli Mladí Draci Technice 4:6. Stíhací jízdu nakonec zakončili vítězně hosté. Šumperk vedl po první třetině 2:1 díky brankám Izáka a Najmana. Ve druhé periodě však Brno srovnalo skóre a v těsném souboji se prosadilo třikrát, Šumperané skórovali dvakrát, znovu se prosadil Najman a poté Janech. Po čtyřiceti minutách tak panoval vyrovnaný stav 4:4. Ve třetí třetině si však Technika zajistila vítězství góly Pigla a Sladkého. Mladí Draci se i přes bojovný výkon museli smířit s porážkou 4:6.