Družina trenéra Kučery zvládla duel na půdě nováčka Ligy juniorů, Mladí Draci zpečetili výhru na ledě Warriors v poslední periodě

(1:1, 0:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 4. Dočekal, 45. Hejduk (Hykl, Straka) – 1. Tomeš (Izák), 52. Szabó (TS), 53. Burda (Tomeš, Izák)

HCM Warriors Brno: M. Motal (J. Kusak) — O. Hykl, J. Lička, M. Vyhlídal, D. Hejduk, J. Fencl — D. Dočekal, B. Daněček, P. Baláž, D. Korpas, M. Langmann, K. Škodík, M. Straka, J. Kolečkář, J. Žižka, F. Pospíšil

HK Mladí Draci Šumperk: O. Putin (P. Rygl) — M. Compel, A. Burda, L. Plhal, M. Souček, M. Jurka, D. Cekr — O. Verner, K. Březina, O. Netolický, M. Izák, J. Haas, J. Pazourek, F. Hejátko, P. Janech, D. Burda, T. Tomeš, A. Szabó, V. Prokop, J. Najman

Rozhodčí: Jan Pavel — David Holub, Vojtěch Malý

Diváci: 37

Duel na půdě nováčka Ligy juniorů zahájili lépe hosté. Šumperk se ujal vedení hned v 1. minutě díky gólu Tomeše, ale domácí opověděli krátce na to, ve 4. minutě skóroval Dočekal. Druhá perioda skončila bez branek, ale ve třetí třetině Mladí Draci rozhodli o svém vítězství. Brno sice do vedení po trefě Hejduka, ale poté nejprve Szabó proměnil trestné střílení a Adam Burda následně otočil skóre na 3:2. Mladí Draci si díky těmto dvěma rychlým trefám, které od sebe dělilo méně než minuta, odvážejí cenné vítězství.