Nezastavitelná Dračí juniorka: osmá výhra v řadě a nový lídr tabulky!

Liga juniorů –11. kolo ne 20.10.2024 12:00

HC AZ Havířov 2010

HK MD Šumperk

2:3

(1:1, 0:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 13. V. Apolenář (Vítek), 47. Bielesz (Marek Ćmiel) – 19. Izák (Seidenglanz, Verner), 26. Najman (Szabó, Compel), 28. Verner (Seidenglanz)

HC AZ Havířov 2010: Turoň (Maňásek) – Kisza, Kozák, Šenkyřík, Jurček, Marek Ćmiel, Vítek – Lipka, Zachariasz, Kósa, Kubečka (C), Bielesz, Sajdok, Zálesňák, Barnošák, Middleton (A), Sedlák, Toma, V. Apolenář
Trenér: Marek Pavlačka

HK Mladí Draci Šumperk: Putin (Rygl) – Cekr (A), Compel (C), Netolický, A. Burda, Souček, Jurka – Pazourek, Seidenglanz, Hejátko, D. Burda, Tomeš, Verner, Prokop, Najman, Březina, Haas, Izák (A), Szabó
Trenér: Ivan Alka

Rozhodčí: Janda – Molin, Raszka

Mladí Draci si odvezli vítězství z ledu Havířova, který přetlačili v 11. kole Ligy juniorů těsně 3:2. Skóre otevřel ve 13. minutě domácí Apolenář, ale Šumperk ještě v první třetině vyrovnal díky gólu Izáka. Ve druhé třetině se hosté dostali do vedení, když skórovali Najman a Verner. Havířov ve třetí třetině dokázal snížit a zdramatizoval duel kontaktním gólem Bielesze. Vyrovnat se už ale domácím nepodařilo. Mladí Draci si tak připsali další cenné vítězství, a to osmé v řadě! Zároveň se ziskem dalších tří bodů vyhoupli do čela tabulky skupiny Východ!